В українського музиканта викрали з-під носа скрипку вартістю в 15 млн швейцарських франків


В українського музиканта викрали з-під носа скрипку вартістю в 15 млн швейцарських франків

Український скрипаль з Одеси Павло Верніков втратив унікальну скрипку. Її викрали злодії в Швейцарії, коли музикант їхав поїздом.

Крадіжку скоїли, коли поїзд прибув на вокзал і пасажири почали ходити по вагону. У метушні музикант на кілька секунд випустив з уваги інструмент, повідомляє lematindimanche.

Верніков звернувся до поліції. Він упевнений, злодії не знають, що саме вони вкрали.

“Це все одно, що у мене вкрали дитину. Без неї я більше ніколи не зможу займатися музикою. Я скасував всі концерти і не хочу грати без своєї скрипки”, – говорить маестро.

Зараз Павло Верніков громадянин Італії. Він володів скрипкою, яку в 1747 році створив італійський майстер Джованні Батіста Гваданіні. Її вартість оцінюють в 15 млн швейцарських франків. Це приблизно $1,5 млн.

Гваданіні був учнем Антоніо Страдіварі (1644-1737). Скрипку надав Вернікову міланський фонд Pro Canale, в чиєму розпорядженні знаходиться колекція унікальних музичних інструментів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В українського музиканта викрали з-під носа скрипку вартістю в 15 млн швейцарських франків» на Finance.ua - 4.5
В Контексті Finance.ua