Гройсман розповів, як потрібно вирішити питання експорту лісу-кругляка


Гройсман розповів, як потрібно вирішити питання експорту лісу-кругляка

Питання відновлення експорту лісу-кругляка в країни Євросоюзу або продовження чинного в Україні мораторію на такий експорт повинен бути вирішений у відповідність з національними інтересами і в рамках переорієнтації від економіки сировинного типу до економіки виробництва конкурентного продукту.

Про це в ході виступу у Верховній Раді сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Ми вважаємо, що Україна повинна розвивати національного виробника, і ми вважаємо, що Україна має виконувати свої міжнародні зобов’язання. – сказав глава уряду. – Разом з тим, нам потрібно відійти від сировинного типу економіки. Україна – не лісопильня. Це країна, де має створюватися конкурентний продукт, який повинен завойовувати міжнародні ринки”.

Як повідомлялось, Європейський Союз раніше заявив, що сподівається на зняття Україною в найближчі тижні мораторію на експорт деревини, введеного в 2015 році терміном на 10 років. За словами президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера, скасування мораторію стане ключовою умовою надання Україні чергового траншу макрофінансової допомоги розміром 600 мільйонів євро.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман розповів, як потрібно вирішити питання експорту лісу-кругляка» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua