Без паніки: Гройсман переконує, що українці забезпечені ліками та газом


Без паніки: Гройсман переконує, що українці забезпечені ліками та газом

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман закликав не піднімати паніку навколо закупівлі ліків через міжнародні організації та забезпечення енергоносіями. Про це він сказав на засіданні Верховної Ради.

«В 2016 році ми фактично завершили всі ті процедури, які були проведені, і фактично отримали забезпечення ліками. На 2017 рік ми передбачаємо 5,9 млрд грн, які ми будемо направляти на забезпечення лікування стаціонарних хворих», – сказав Гройсман.

Щодо поставок ліків, то за даними глави уряду, на сьогодні Україна забезпечена тестами на туберкульоз на 100%, тестами на ВІЛ – 100%, забезпечення ліками по дитячій онкології – на 95%, дорослій онкології – 99%, забезпечення вакцинами – 94%. «Ми на цих закупівлях зекономили 3 млн доларів», – наголосив він.

Прем`єр пообіцяв, що наступного року Україна продовжуватиме закупівлю ліків напряму через міжнародні організації.

Крім того, Гройсман запевнив, що наразі Україні забезпечена і газом та іншими енергоносіями. «Ми працюємо в абсолютно штатному режимі і тому качати паніку – це притаманно нашим ворогам. Хай качають. Ми будемо працювати і нормально жити», – зазначив глава уряду.

Кабінет міністрів 9 листопада схвалив постанови про введення з 1 січня 2017 року референтних цін на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету та бронхіальної астми, а з 1 квітня – про запуск програми реімбурсації за ними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Без паніки: Гройсман переконує, що українці забезпечені ліками та газом» на Finance.ua - 3.3
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua