Рева стверджує, що через «мінімалку» в 3200 ціни не зростуть


Рева стверджує, що через «мінімалку» в 3200 ціни не зростуть

Підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари і послуги, – міністр.

У Міністерстві соціальної політики стверджують, що підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень не викличе зростання цін на споживчі товари і послуги. Про це у Верховній Раді під час години запитань до уряду сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Стверджуємо, що в даних умовах підвищення заробітної плати не викличе зростання цін на споживчі товари і послуги. Левова частина ресурсу – це зменшення тіньових, неофіційних заробітних плат», – сказав Рева.

Як відомо, за оцінками Національного банку, підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень матиме помірний вплив на майбутню споживчу інфляцію та, враховуючи те, що підвищення доходів частини українців буде стимулювати їх споживання, це може додати до показника інфляції наступного року близько 1%.

Нагадаємо, відповідно до результатів дослідження Центру Разумкова, більше третини українців не вірить, що мінімальну зарплату підвищать до 3200 грн.

Як повідомлялося, після збільшення мінімальної заробітної платні до 3200 гривень близько 700 гривень піде на сплату податків. Фактично громадяни отримуватимуть 2500 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Рева стверджує, що через «мінімалку» в 3200 ціни не зростуть» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua