Порошенко підписав закони про дорожній фонд


Порошенко підписав закони про дорожній фонд

Президент Петро Порошенко підписав три закони, які передбачають створення дорожнього фонду та змінюють систему управління автодорогами загального користування.

Як повідомляє прес-служба глави держави, це сталося під час зустрічі з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і новим головою Державного агентства автомобільних доріг України Славоміром Новаком.

Президент привітав Новака з призначенням і відзначив, що дорожнє будівництво є його першими пріоритетом.

Він також зазначив, що буде продовжено експеримент у напрямку 50% митних надходжень, зібраних понад план, на дорожнє будівництво. Глава держави підкреслив, що така система показала свою ефективність в західних областях. У той же час, за словами Петра Порошенка, в Одеській області цей експеримент працював набагато гірше, однак висловив надію, що зараз ситуація буде поліпшуватися.

Президент також зазначив, що необхідно докласти всіх зусиль, щоб ліквідувати “той провал, який був на будівництві дороги Одеса – Рені, і проект має бути завершений в повному обсязі”.

Нагадаємо, що кошти від сплати акцизів на нафтопродукти та інших податків і зборів, які повинні витрачатися на українські дороги, будуть тепер надходити безпосередньо в Дорожній фонд, а не в бюджет взагалі, оскільки, за усталеною практикою, зараз велика частина цих грошей витрачається не на дороги місцевого і державного значення, а на поточні потреби.

Бюджет дорожнього фонду може скласти від 30 до 40 млрд гривень за рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко підписав закони про дорожній фонд» на Finance.ua - 4.9
В Контексті Finance.ua