Полторак: Генштаб ЗСУ буде реформовано на 60%


Полторак: Генштаб ЗСУ буде реформовано на 60%

У 2017 році в рамках реформи Міністерства оборони та Збройних сил України планується практично на 60% реформувати Генеральний штаб ЗСУ, а також забезпечити досягнення боєздатності видами ЗСУ та іншими органами військового управління, повідомив глава відомства Степан Полторак.

«Першочерговими завданнями для нас на наступний рік є затвердження Державної програми розвитку Збройних сил України на період до 2020 року та реалізація Плану дій щодо впровадження оборонної реформи в 2016-2020 рр.

У пріоритеті – розвиток Сил спеціальних операцій і відновлення можливостей ВМС, відновлення справності озброєння і військової техніки Сухопутних військ і Повітряних сил, забезпечення повноцінної бойової підготовки військ, а також створення ефективної системи логістики та стандартизації», – розповів він на зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, акредитованих в Україні, іноземними радниками при Міноборони і Генеральному штабі ЗСУ, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

Говорячи про результати реформи Міноборони цього року, міністр сказав: «Ми чітко розуміємо складність проведення реформ практично у час війни. Разом з тим, визначений для Міністерства оборони і Збройних сил України план реформування в 2016 році виконано повністю».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua