Газпром підписав контракт на будівництво морської ділянки "Турецького потоку" в обхід України


Газпром підписав контракт на будівництво морської ділянки "Турецького потоку" в обхід України

Російський газовий монополіст компанія “Газпром” підписала контракт на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу “Турецький потік” в обхід України по дну Чорного моря.

Про це повідомили в управлінні інформації Газпрому.

“Сьогодні в Амстердамі компанія South Stream Transport B.V. підписала контракт з компанією Allseas Group S.A. на будівництво першої нитки морської ділянки газопроводу “Турецький потік” з опціоном на укладання другої нитки”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з контрактом, Allseas повинна укласти з морського дна понад 900 км труб. Для виконання цієї роботи компанія планує задіяти нове найбільше в світі будівельне судно Pioneering Spirit, оснащене шістьма установками для зварювання та нанесення покриття.

Allseas приступить до укладання першої нитки в другому півріччі 2017 року.

Нагадаємо, парламент Туреччини на початку грудня ратифікував угоду з Росією щодо проекту будівництва газопроводу “Турецький потік”, який буде постачати газ в обхід України.

10 жовтня Росія і Туреччина підписали міжурядову угоду про будівництво двох ліній газопроводу “Турецький потік”.

“Турецький потік” – проект безтранзитного експортного газопроводу з Росії до Туреччини через Чорне море і далі до кордону Туреччини із суміжними країнами.

Перша нитка газопроводу буде призначена для турецького ринку, друга – для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи. Потужність кожної нитки – 15,75 млрд куб. м газу на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua