Pokemon Go збирається просувати нових монстрів в Starbucks


Pokemon Go збирається просувати нових монстрів в Starbucks

Pokémon Go об’єднується з Sprint, щоб розгорнути бізнес в поке-стопах і спортивних залах в рамках чергового кроку Niantic, щоб зберегти гравців в грі.

Новина приходить тільки за день до того, як Starbucks, як очікується, зробить те ж саме, ввівши Pokémon Go-тематичний напій для тренерів. Niantic також випустили тизер, що в грі з’являться нові монстри, повідомляє ITbukva.com.

Що стосується зв’язку з Sprint, Niantic каже, що більше 10500 роздрібних точок, включаючи “Sprint, Boost Mobile і Sprint в магазинах RadioShack, стануть поке-стопами і спортзалами, що дасть вам ще більше місця, щоб запасти м’ячі і ягоди і битися зі своїми друзями”.

Магазини Sprint також нададуть зарядні станції для гравців Pokémon Go, а потім Sprint відкриє свої безлімітні дані. Така ідея, принаймні.

Якщо стирчати в магазинах Sprint вам не до душі, Starbucks також запустить аналогічне просування Pokémon Go відзавтра.

Згідно документами на Reddit і звітом The Next Web, що просочилися в мережу на початку цього тижня, більшість місць Starbucks також стануть поке-стопами і спортзалами, щоб заохотити тренерів випити напій. Мережа кав’ярень планує спеціальний Pokémon Go-тематичний напій, яким є ванільним фрапуччіно з малиновим сиропом та ожиною.

І, нарешті, Niantic дражнить введенням більшої кількості покемонів (ще 100, як очікується), починаючи з наступного тижня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Pokemon Go збирається просувати нових монстрів в Starbucks» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua