Уряд скасував ліквідацію "Автомобільних доріг України"


Уряд скасував ліквідацію "Автомобільних доріг України"

Кабмін скасував рішення про ліквідацію ПАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Згідно з ним, Кабмін скасував рішення з метою відновлення повноцінної діяльності компанії.
Необхідність прийняття такого рішення, на думку Міністерства інфраструктури, зумовлена тим, що понад 90% робіт з експлуатаційного утримання автодоріг загального користування виконують дочірні компанії підприємства.

“Варто зазначити, що зараз альтернативи на ринку дорожніх послуг з виконання таких робіт відсутні”, – заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
Також Кабмін доручив Мінінфраструктури протягом місяця розробити відповідні заходи щодо реформування ПАТ відповідно до закону про дорожній фонд.

Як повідомлялося, “Укравтодор” у вересні 2015 року оприлюднив наказ про ліквідацію ПАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.

Відповідно до фінансових показників компанії за 2014 рік, у “Автомобільні дороги України” недостатньо активів для розрахунку за зобов’язаннями в цілому по компанії і відповідно відсутня сума, яка могла б залишитися після задоволення вимог кредиторів, і виплачена акціонеру, яким є держава в особі “Укравтодору”

До цього, уряд України прийняв рішення про ліквідацію ДАК. Раніше міністр інфраструктури України Омелян повідомив, що не бачить необхідності в повній ліквідації компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Уряд скасував ліквідацію "Автомобільних доріг України"» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua