Туск закликав Європарламент розблокувати лібералізацію візового режиму для України


Туск закликав Європарламент розблокувати лібералізацію візового режиму для України

Туск попросив Шульца прискорити розгляд безвіза для України. Президент Європейської ради Дональд Туск надіслав листа президенту Європейського парламенту Мартіну Шульцу, в якому закликав розблокувати лібералізацію візового режиму для України та Грузії.

 “Обидві колишні радянські республіки відчувають себе скривдженим через те, що в Брюсселі не виконують свої обіцянки”, – йдеться в повідомленні. Він також зазначив, що Європейський союз ставить свій авторитет і репутацію під сумнів через внутрішньополітичні суперечки щодо візової лібералізації для України і Грузії.

“На кону тут законні надії і сподівання народів, які є нашими сусідами, а також репутація Європейського союзу, який категорично і неодноразово давав обіцянки з цього питання”, – написав Туск. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський союз повинен найближчим часом знайти рішення для надання Україні безвізового режиму з ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Туск закликав Європарламент розблокувати лібералізацію візового режиму для України» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua