"Спроба зірвати бюджетний процес": Мінфін зупинив хакерську атаку на свої ресурси


"Спроба зірвати бюджетний процес": Мінфін зупинив хакерську атаку на свої ресурси

Міністерство фінансів України зупинило хакерську атаку на свої ресурси і проводить оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок із платежами.

Про це повідомляється на сторінці міністерства в соцмережі Facebook.

Мінфін нагадав, що з учорашнього ранку, 6 грудня, не працює сайт, а також на сайті Державної казначейської служби України. «Зараз атаку вдалося зупинити. Проводиться оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок з платежами.

Відповідні органи розпочали роботу з пошуку зловмисників, – йдеться в повідомленні. – Відбулася скоординована професійна хакерська атака на органи Міністерства фінансів. Це очевидна спроба зірвати бюджетний процес, який вперше за більш ніж 17 років йде за графіком, перешкодити впровадженню важливих ініціатив Мінфіну і дестабілізувати ситуацію».

Як повідомлялося, невідомі хакери вчора, 6 грудня, зламали сайт Державної казначейської служби України. Замість сторінки Держказначейства за посиланням www.treasury.gov.ua відбувалася переадресація на сайт www.whoismrrobot.com. Крім того, не завантажувався сайт Міністерства фінансів України. Станом на ранок 7 грудня сайти обох держструктур, як і раніше, не працюють.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Мінфін України
Рейтинг популярності матеріалу «"Спроба зірвати бюджетний процес": Мінфін зупинив хакерську атаку на свої ресурси» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua