Бюджетний комітет схвалив дотації для аграріїв


Бюджетний комітет схвалив дотації для аграріїв

Бюджетний комітет Верховної Ради схвалив виділення 1% від вартості валової продукції сільського господарства на підтримку аграрного сектора.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

“Бюджетний комітет підтримав нашу пропозицію про щорічне фінансування галузі в розмірі 1% від вартості валової продукції сільського господарства. Вперше ця норма встановлюється на 5 років. І цього року вона становить 5,5 млрд гривень. Спасибі бюджетному комітету за підтримку”, – про це сказав міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий.

“Принцип послідовності вперше закладено у бюджетному процесі. Для галузі це означає, що хто б не був наступним міністром, в законі України, Бюджетному кодексі буде записано, що 1% треба віддати і передбачити в бюджеті на АПК. З нетерпінням чекаю позитивного рішення парламенту”, – заявив міністр.

Відповідне рішення підтримали 13 з 24 депутатів.

З 4 млрд грн прямих дотацій 2 млрд грн буде направлено на птахівництво. Одним з найбільших гравців на ринку м’яса птиці є “Миронівський хлібопродукт” (ТМ “Наша Ряба”).

Компанія належить Юрію Косюку, який працював першим заступником глави Адміністрації президента з липня по вересень 2014 року.

Під час обговорення відповідного питання в комітеті народний депутат Олег Кришин пропонував надавати дотаційну допомогу тим підприємствам, виручка яких не перевищує 250 млн гривень. Однак відповідна правка була відхилена.

Як відомо, проект закону “Про державний бюджет України на 2017 рік” прийнятий Верховною Радою у першому читанні 20 жовтня 2016.

Після доопрацювання Кабінетом міністрів 15 листопада 2016 проект був спрямований у ВРУ.
6 грудня бюджетний комітет Верховної Ради розглянув цей законопроект.
Економічна правда

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Бюджетний комітет схвалив дотації для аграріїв» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua