Де в Україні найдорожчі і найдешевші харчі


Де в Україні найдорожчі і найдешевші харчі

Ціни в різних регіонах змінюються нерівномірно. Найдешевше сало – в Житомирській області. Там за кілограм в середньому просять 30 грн. Найдорожче – в Київській – 62 грн. Найдешевшим молоком може похвалитися Тернопільска область – 13,65 грн за літр, найдорожчим – Сумська, де молоко продають в середньому по 16,08 грн.

Про це в коментарі розповів гендиректор Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

“В якійсь області певні продукти виробляють, а в іншу її завозять. Отже, ціна суттєво відрізнятиметься. Наприклад, найдешевші яйця – в Одеській області – по 18,08 гривень за десяток, а найдорожчі – в Івано-Франківській – по 21 гривні. Дорожчі, бо в регіоні немає відповідних комбінатів”, – коментує експерт.

На більшість продуктів найбільше зростали ціни в Києві. Найдорожчими регіонами вважають також Одесу та Західну Україну. Найпривабливіші ціни зафіксували у Запорізькій області.

“Ціни на борошно, макарони, хліб найбільш рівномірні по всій країні. Найдорожчі регіони – найбагатші. Західна Україна представлена тут, бо люди отримують перекази грошей із-за кордону”, – уточнює Дорошенко.

Цитрусові продовжують дешевшати через надлишок їх на ринку. Така тенденція протримається недовго.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Де в Україні найдорожчі і найдешевші харчі» на Finance.ua - 3.6
В Контексті Finance.ua