Е-декларації директорів шкіл та керівників ВНЗ покликані відволікти увагу від чиновників, – політолог


Е-декларації директорів шкіл та керівників ВНЗ покликані відволікти увагу від чиновників, – політолог

Обов’язкове електронне декларування керівників установ сфери освіти покликані відволікти увагу суспільства від декларацій чиновників.

Таку думку висловив політолог Олексій Якубін в коментарі «Це спроба з боку наших можновладців, розширивши коло, змішати коней, людей, щоб загальний ефект був не таким шокуючим», – зазначив політолог.

За його словами, після розширення кола осіб ускладниться процес перевірки декларацій.
Так, вже найближчої весни кількість декларацій розшириться до 300 тис. за рахунок екс-чиновників. Коли до них додадуться ще й декларації керівників у сфері освіти, перевірка стане практично неможливою.

При цьому О. Якубін підкреслив, що ректори вузів або директори шкіл не будуть декларувати незліченні багатства і демонструвати розкіш, оскільки їм не вдасться скористатися е-декларуванням, подібно чиновникам, як «нульовою декларацією» і внести туди «виправдання» своїм майбутнім витратам.

У ситуації з топ-чиновниками, на думку експерта, спрацювала солідарність політичного класу і посилений захист держави, тоді як проти злодійкуватих директорів можуть бути дійсно порушені кримінальні справи.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 р. керівники управлінь освіти обласних, київської міської, районних держадміністрацій, а також керівники навчальних закладів державної та комунальної форм власності будуть зобов’язані подавати е-декларації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Е-декларації директорів шкіл та керівників ВНЗ покликані відволікти увагу від чиновників, – політолог» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua