У Росії прийняли нову доктрину інформаційної безпеки


У Росії прийняли нову доктрину інформаційної безпеки

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про затвердження нової доктрини інформаційної безпеки Росії.

“Система забезпечення інформаційної безпеки є частиною системи забезпечення національної безпеки РФ”, – випливає з документа.

У документі говориться, що одним з основних негативних чинників, що впливають на стан інформаційної безпеки РФ, “є нарощування низкою зарубіжних країн можливостей інформаційно-технічного впливу на інформаційну інфраструктуру РФ у воєнних цілях”.

Зарубіжні ЗМІ звинувачуються в збільшенні обсягу матеріалів, “що містять упереджену оцінку державної політики РФ”. Також наголошується, що російські ЗМІ “найчастіше піддаються за кордоном дискримінації”, а “російським журналістам створюються перешкоди для здійснення їхньої професійної діяльності”.

Крім того, в доктрині зазначено “використання спеціальними службами окремих держав засобів інформаційно-психологічного впливу, спрямованого на дестабілізацію внутрішньополітичної та соціальної ситуації в різних регіонах світу, що призводить до підриву суверенітету і порушення територіальної цілісності держав”.

Нагадаємо, 1 грудня президент РФ Володимир Путін підписав указ про затвердження нової концепції російської зовнішньої політики.

У документі перераховані завдання, на які спрямована зовнішньополітична діяльність Росії. Серед них “зміцнення позицій Російської Федерації як одного з впливових центрів сучасного світу”; зміцнення російських ЗМІ в глобальному інформаційному просторі; “Формування відносин добросусідства з суміжними державами”. Також найважливішим державним завданням Росії названа боротьба з глобальним тероризмом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Росії прийняли нову доктрину інформаційної безпеки» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua