Гройсман хоче в розрізі кожної області зрозуміти, як почувається бізнес


Гройсман хоче в розрізі кожної області зрозуміти, як почувається бізнес

Нещодавно створений урядовий Офіс залучення та підтримки інвестицій здійснюватиме моніторинг проблемних питань ведення бізнесу в Україні.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Міжнародного конгресу мерів “Глобальні тенденції розвитку міст”, повідомляє Урядовий портал.

“Ми хочемо на мапі України в розрізі кожної області розуміти по ключових показниках, як почувається бізнес. Ми хочемо бачити, чи вчасно їм повертають ПДВ, чи вчасно вони отримують дозволи, чи не мучать їх додатковими перевірками. Ми вважаємо, що принципове значення має відчуття бізнесу на місцях”, – зазначив Гройсман.

За його словами, бізнес має отримати якісні умови для розвитку, що сприятиме розвитку української економіки.

У цьому контексті керівник уряду закликав місцеву владу до підтримки, захисту та супроводження бізнесу, швидкого надання йому необхідних послуг, а також партнерської співпраці із новоствореним Офісом залучення та підтримки інвестицій, що дозволить “залучати бізнес, створювати йому умови, а бізнес би інвестував в Україну”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Гройсман хоче в розрізі кожної області зрозуміти, як почувається бізнес» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua