Apple підтвердила розробку безпілотного автомобіля


Apple підтвердила розробку безпілотного автомобіля

Компанія Apple вперше визнала, що інвестує в розробку і будівництво безпілотного автомобіля.

Про це йдеться в листі представників компанії на адресу державного транспортного регулятора США.

Зазначено, що в компанії “схвильовані потенціалом автоматизованих систем у багатьох сферах, в тому числі і транспорті”. У листі також згадується про “вагомі соціальні переваги автоматизованих транспортних засобів”.

Чутки про такі плани компанії ходили давно, однак Apple публічно не підтверджувала їх. У листі до транспортного регулятора Apple просить не вводити занадто багато правил на тестування безпілотних автомобілів, тому що “традиційні виробники і ті, хто тільки починає, повинні бути в рівних умовах”.

Компанія також пропонує, щоб інші учасники автомобільного ринку ділилися даними про аварії і небезпечні ситуації, щоб скласти якомога ширшу картинку, ніж це під силу одній компанії. Це дозволить розробляти кращі системи, вважають інженери Apple.

Раніше технологічний гігант зареєстрував кілька пов’язаних з автомобільним ринком інтернет-доменів, серед яких apple.car і apple.auto.

Нагадаємо, раніше компанія Apple подала заявку на патент під назвою “Електронний пристрій з дисплеєм з округленими краями”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Apple підтвердила розробку безпілотного автомобіля» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua