Стало відомо, скільки росіян хочуть бачити Україну незалежною, - опитування


Стало відомо, скільки росіян хочуть бачити Україну незалежною, - опитування

За даними опитування, 63% росіян хочуть бачити Україну незалежною державою, що має добросусідські відносини з Росією.

Наголошується, що цей показник збільшився порівняно з 2015 роком, коли хороші відносини з Києвом підтримували 59% російських громадян.

З початку року кількість росіян, що “добре” і “дуже добре” ставляться до України, збільшилася на 5%. До того ж, 27% учасників опитування, як і рік тому, переконані, що для Росії вигідно, аби Україна перебувала під економічним і політичним контролем. Ще 10% респондентів вагалися з відповіддю.
За останніми українськими подіями так чи інакше стежать 73% росіян, але інтерес у громадян поступово падає (у січні цей показник становив 81%, а в жовтні — вже 78%).

Ситуацію на сході України більшість учасників опитування назвали “напруженою” (66%) і “критичною” (16%). А 9% росіян впевнені, що в цьому регіоні все “спокійно”.

Крім того, більше половини (64%) росіян вважають, що приєднання Криму до Росії принесло державі більше користі, ніж шкоди. Негативно оцінили цю подію 19% громадян. Ще 18% учасників опитування не змогли дати оцінку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Стало відомо, скільки росіян хочуть бачити Україну незалежною, - опитування» на Finance.ua - 4.4
В Контексті Finance.ua