Український продукт має отримати підтримку на внутрішньому ринку - Гройсман


Український продукт має отримати підтримку на внутрішньому ринку - Гройсман

Вироблений в Україні продукт при всіх рівних умовах, при належній якості та ціні повинен отримати першочергову підтримку на внутрішньому ринку, оскільки саме це дозволяє нарощувати виробництво, формувати робочі місця, платити податки та підвищувати рівень життя громадян.

Як повідомили в прес-службі уряду, про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході першого виїзного засідання Національного комітету відновлення промисловості.

Раніше Гройсман вже зазначав, що уряд готовий ініціювати законодавчі зміни, що дозволяють при здійсненні державних закупівель віддавати перевагу українському продукту за умови, що він відповідає вимогам торгів. “Наша мета – розробити механізми підтримки підприємств у виробництві конкурентної продукції, створення необхідної доданої вартості, використовуючи всі наявні можливості та ресурси. Правильна організація, координація та підтримка дасть можливість нам отримати хороший ефект”, – цитує прес-служба Гройсмана.

У прес-службі зазначили, що перше виїзне засідання Нацкомітету відновлення промисловості пройшло на базі Крюківського вагонобудівного заводу – одного з ключових виробництв для держхолдингу “Укрзалізниця”, який, за словами прем’єр-міністра, є “потенційним підприємством-мільярдером”, але доведений до важкого фінансового стану та зносу основних фондів на 80-90%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Український продукт має отримати підтримку на внутрішньому ринку - Гройсман» на Finance.ua - 2.8
В Контексті Finance.ua