UKRSIBBANK підтвердив довгостроковий рейтинг кредитоспроможності на найвищому рівні


UKRSIBBANK підтвердив довгостроковий рейтинг кредитоспроможності на найвищому рівні

30 листопада 2016 року рейтингове агентство “Експерт-Рейтинг” підтвердило довгостроковий рейтинг UKRSIBBANK на рівні uaAAА за національною українською шкалою.

Банк з рейтингом uaAAА характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками.

Протягом трьох кварталів UKRSIBBANK був відмінно забезпечений регулятивним капіталом. В лютому 2016 року Група BNP Paribas і ЄБРР, що володіють відповідно 60% і 40% акцій UKRSIBBANK, забезпечили збільшення статутного капіталу на 3,3 млрд грн шляхом конвертації субординованого боргу. Це доводить значний рівень підтримки та довіри до банку з боку обох акціонерів. У кінці 3-го кварталу 2016 року регулятивний капітал UKRSIBBANK становив більше 6 млрд грн. Це дало змогу досягти значення нормативу достатності регулятивного капіталу Н2 на рівні 26%, що значно перевищує мінімальне встановлене значення 10%.

UKRSIBBANK має значний запас ліквідності, як в українській, так і в іноземній валюті. Висока ліквідність та реструктуризація капіталу дозволили UKRSIBBANK підтримувати процентний дохід на прийнятному рівні в 2016 році, незважаючи на зниження процентних ставок. У третьому кварталі 2016 року прибуток UKRSIBBANK склав 4,868 млн. грн.

Незважаючи на інфляцію і девальвацію гривні, обсяг операційних затрат UKRSIBBANK з початку року залишається на стабільному рівні завдяки чіткій стратегії управління затратами. Така стратегія контролю видатків забезпечила валовий операційний дохід у обсязі 2,1 млрд грн за три квартали 2016 року, що на 26% перевищує результат аналогічного періоду 2015 року.

Звіт аналітиків та підтверження рейтингу uaAAА можна переглянути за посиланням

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:УкрСиббанк
Рейтинг популярності матеріалу «UKRSIBBANK підтвердив довгостроковий рейтинг кредитоспроможності на найвищому рівні» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua