Луценко: НАБУ просить притягнути до відповідальності Холодницького


Луценко: НАБУ просить притягнути до відповідальності Холодницького

Луценко отримав від НАБУ лист з проханням притягнути до відповідальності керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це Луценко заявив в ефірі ток-шоу “Право на владу” на каналі 1+1.

“Сьогодні я отримав листа від НАБУ з проханням притягнути до відповідальності Холодницького. Я не буду цим займатися, просто як генеральний прокурор, маючи обмежену компетенцію стосовно цих двох інституцій, проводжу з ними робочі наради… На жаль, тепер НАБУ заважає САП. Я сподіваюся, що ми зможемо допомогти двом шановним керівникам разом працювати і давати справи в суд”, – сказав він.

Луценко спробував пояснити ситуацію тим, що між НАБУ і САП є непорозуміння.

Також, в ефірі програми, Луценко повідомив, що ГПУ спільно з НАБУ оцінює діяльність слідчого прокурора Дмитра Суса, якого раніше спіймали на брехні у декларації.

Департамент ГПУ, в якому працював Сус, називають “департамент Кононенка-Грановського”, за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

У серпні відбулося зіткнення між співробітниками ГПУ і детективами Національного антикорупційного бюро, які здійснювали зовнішнє стеження за Сусом.

У ГПУ заявили, що стеження було незаконним, у той час як в НАБУ стверджують, що мали на це рішення суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:ГПУ
В Контексті Finance.ua