YouTube запускає підтримку 4K для стрімінгу звичайних і панорамних 360-градусних відео


YouTube запускає підтримку 4K для стрімінгу звичайних і панорамних 360-градусних відео

Сервіс YouTube запустив підтримку відео роздільною здатністю 4K ще в 2010 році і ось тепер справа дійшла до надвисокої роздільної здатності в живих трансляціях звичайних і панорамних відео.

Новий формат дозволить авторам транслювати своє відео в надвисокій роздільній здатності, а власники 4K-пристроїв відображення зможуть насолоджуватись чіткою картинкою під час показу. Підвищена роздільна здатність також суттєво підвищує чіткість і реалістичність відео у форматі 360°.

Нагадаємо, що 4K-відео складається з 8 мільйонів пікселів, бо його роздільна здатність вчетверо вища, ніж у стандартного на даний момент HD-формату 1080p. До того ж, YouTube підтримує 4K-відео при частоті до 60 кадрів на секунду, тобто зображення буде не просто більш чітким, але і менш змазаним і реалістичним, особливо в роликах з високою динамікою.

Зазначимо, що сервіс YouTube має намір активно просувати можливості 4K-стрімінгу, а отже, нас чекають більш якісні трансляції концертів та інших подій з набагато більш чітким, чистим і яскравим зображенням, ніж раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «YouTube запускає підтримку 4K для стрімінгу звичайних і панорамних 360-градусних відео» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua