Samsung навчить шолом Gear VR відстежувати вираз обличчя користувача


Samsung навчить шолом Gear VR відстежувати вираз обличчя користувача

Компанія Samsung, за даними мережевих джерел, подала патентну заявку на «Систему обробки зображень для пристроїв з дисплеєм, що носяться на голові» (Image Processing for Head-Mounted Display Devices).

Мова йде про шоломи віртуальної реальності з розширеними можливостями з відстеження користувача. Заявка була подана ще в травні минулого року, але оприлюднено документ лише зараз.

Samsung пропонує реєструвати не тільки положення самого шолома в просторі, але і реакцію користувача на події у віртуальному оточенні. Для цього пристрій має бути оснащений різними сенсорами — як зовні, так і у внутрішній частині.

Передбачається, що датчики зможуть відстежувати рухи очей користувача, а також вираз його обличчя. На основі отриманої інформації може тим чи іншим чином оптимізуватися і адаптуватися картинка у віртуальному світі.

Втім, потрібно підкреслити, що поки Samsung лише патентує описане вище рішення. Про плани південнокорейського гіганта щодо його практичного впровадження нічого не повідомляється.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua