Автокрадіжки під замовлення: кому найчастіше потрібні чужі автомобілі


Автокрадіжки під замовлення: кому найчастіше потрібні чужі автомобілі

Кількість автокрадіжок в Україні стрімко зростає. Поліція регулярно попереджає водіїв про небезпеку, але це мало допомагає.

Також правоохоронці стверджують, що автомобілі в Україні нерідко викрадають під конкретне «замовлення».

Зі слів засновника Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Валерія Кура, клієнти таких замовлень – як правило, багаті люди.

«Наприклад, дружина розбила машину. Ось вона підбирає собі таку ж, дає замовлення, оплачує його і завдання злодіїв тільки походити і знайти. У них є спеціальні відстійники і люди, які з документацією на «ти», — розповів експерт.

При цьому він додав, що поліцію, яку Україна отримала після реформи, не вчили розкривати подібні злочини.

«Вона не навчена. Ми десятки років вчили, як перевіряти викрадену машину. У процесі навчання ми створювали цілу інфраструктуру. Я був керівником підрозділу Київського карного розшуку по викраденнях автотранспорту. У мене були представники в кримінальному розшуку, ціла група співробітників ДАІ, яка не стояла на дорогах, а займалася розшуком викрадених машин. Це дуже тривала і копітка робота. А сьогодні стався розрив», — заявив Валерій Кур.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Автокрадіжки під замовлення: кому найчастіше потрібні чужі автомобілі» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua