5 причин відвідати Фінансову Виставку ShowFx World в Києві


5 причин відвідати Фінансову Виставку ShowFx World в Києві

Уже в ці вихідні, 17 і 18 грудня, в конференц-залі Hyatt Regency Kiev пройде Фінансова Виставка ShowFx World. Мета заходу – навчання всіх бажаючих основам фінансової грамотності, інвестування і торгівлі на фінансових ринках.

Якщо Ви ще не вирішили, приходити чи ні, ми підготували список основних причин, чому варто це зробити. Отже,

Чому варто прийти на Фінансову Виставку ShowFx World

1. Взяти участь у семінарах про управління фінансами, інвестування і трейдинг. В рамках виставки протягом двох днів буде проведено 14 семінарів від викладачів з України, Росії і Великої Британії.

Серед тем, що порушуються:
- вплив останніх економічних і політичних подій на світову економіку;
- взаємодія ринків;
- робота портфелів акцій США;
- валютні прогнози на 2017 рік і багато іншого

2. Якщо Ви давно хотіли навчитися торгувати на фінансових ринках або хоча б дізнатися, що це таке, не кажучи вже про те, якщо Ви активний трейдер! В рамках програми найкращі викладачі з технічного та фундаментального аналізу підготували семінари для трейдерів будь-якого рівня – від новачка до професіонала. Важливість використання алгоритму в торгівлі, покроковий план розробки прибуткових торгових систем, рівні Фібоначчі, торгові системи на пробій – це лише деякі з тем презентацій.

Не пропустіть виступ спеціального гостя! Вперше в Києві – провідний трейдер і викладач Traders Support Club Алістер Крукс (Велика Британія). За плечима Алі співпраця з Rich Dad Education, “живі” торгові сесії на London Forex Show, співавторство книги Madness of Money і сотні виступів на одній сцені з Робертом Кійосакі, Ерін Брокович і багатьма іншими.

3. Поспілкуватися із засновником і провідним тренером Master Coach Ukraine Олександром Тищуком. Олександр є співзасновником і провідним тренером кількох шкіл і програм коучингу, а також керівником Клубу професійних коучів України і членом Європейської федерації коучингу (ECF). Учасник теле- і радіопередач, письменник і бізнес-тренер з 10-ти річним стажем, Олександр провів понад 1000 бізнес-тренінгів, на яких було навчено близько 8000 осіб!

Всі відвідувачі виставки можуть взяти участь в безкоштовному півторагодинному семінарі від Олександра Тищука на тему «Якість життя. Діагностика, планування, дії».

4. Виграти планшет, смартфон, бізнес-літературу або бонусний торговий рахунок. Протягом двох днів Виставки буде проведено 8 розіграшів від організаторів і компаній, що беруть участь! Кожен присутній отримає шанс крім нових знань забрати додому ще й цінний приз.

5. Насолодитися теплою атмосферою живого спілкування в колі однодумців, нетворкінгом і смачним кава-брейком.

ShowFx World проводять до 10 фінансових заходів на рік в різних точках земної кулі, від СНД до Європи і країн Південно-Східної Азії. Київ посідає особливе місце серед постійних міст-учасників виставки – заходи ShowFx World, що проводяться в столиці України, традиційно збирають велику аудиторію, дозволяючи трейдерам підвищувати свій професіоналізм, а всім учасникам фінансової спільноти України безперешкодно обмінюватися знаннями та досвідом.

Організатори чекають на всіх бажаючих 17 і 18 грудня, в будь-який час з 10:00 до 18:00 в конференц-залі готелю Хаятт Рідженсі Київ.

Переглянути повну програму виставки та зареєструватися на безкоштовну участь можна за посиланням.

До зустрічі на виставці!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:ShowFx World
Рейтинг популярності матеріалу «5 причин відвідати Фінансову Виставку ShowFx World в Києві» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua