Україна експортувала агропродукції більш ніж на $10 мільярдів


Україна експортувала агропродукції більш ніж на $10 мільярдів

Українські аграрії за дев’ять місяців 2016 року експортували аграрної продукції на 10,4 мільярда доларів, що склало 40,2% від загального обсягу національного експорту за цей період, повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства з посиланням на дані Державної служби статистики України.

Згідно з повідомленням, у структурі експорту сільгосппродукції лідирують зернові культури (4,2 мільярда доларів), жири та олії тваринного або рослинного походження (2,7 мільярда доларів), готові харчові продукти (1,6 мільярда доларів), а також живі тварини і продукти тваринного походження (0,59 мільярда доларів). У той же час, у міністерстві зазначили, що за звітний період Україна імпортувала аграрної продукції на 2,78 мільярда доларів, що склало 10% від загального обсягу імпорту в країну.

Також повідомляється, що в період з січня по вересень 2016 року позитивне сальдо зовнішньої торгівлі аграрною продукцією склало 7,6 мільярда доларів.

Згідно з даними Мінагропроду, експорт аграрної продукції з України в 2015 році склав 14,6 мільярда доларів.

Основні статті експорту – зернові і соняшникова олія. Питома вага експорту сільгосппродукції у товарній структурі експорту України в 2015 році склав рекордний показник – 38,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування