Яценюк в Берліні розповів, як Україна захищає кордони


Яценюк в Берліні розповів, як Україна захищає кордони

Лідер політичної партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк під час дискусії у Фонді Конрада Аденауера в Берліні розповів, як Україна захищає кордони.

Про це повідомляє прес-служба “Народного фронту”.

Відповідаючи на запитання експерта, Арсеній Яценюк підкреслив: “Неможливо проводити дипломатичний діалог під дулом автомата російського виробництва. Росія вторглася в Україну, російські військові вбивають українських солдатів. Російські війська вбивають невинних українських жителів. Росія порушила Статут ООН, Росія намагається перекреслити кордони після Другої світової війни. Президент Путін розв’язав війну проти сусідньої країни. Чи можемо ми мати діалог? Напевно, так, але на яких умовах? Є одна ключова умова: “Пане Путін, забирайтеся з моєї країни”.

“Кожен день труни з українськими солдатами прибувають до Харкова, Львова, Чернігова – в усі частини моєї країни. Чому? Через незрозуміле прагнення російського президента відновити сфери впливу або відновити СРСР”, – додав лідер “Народного фронту”.

Він нагадав, що у колишньої української влади “була ідея залишатися десь посередині – не вступати в НАТО, не вступати в ЄС, бути друзями з усіма сторонами”: “Це була позиція колишнього президента, коли він відмовився від ідеї вступу в ЄС і НАТО. І що ми маємо в підсумку? Ми не маємо Криму, Донецька і Луганська”.

 “Я прекрасно розумію, що в цей період часу не всі країни-члени ЄС готові прийняти Україну. Ми прагматичні щодо модернізації української армії. Є кілька трастових фондів з НАТО. Нам потрібно вдосконалити українське військо до рівня країн-членів Альянсу. Адже захищаємо ваші кордони. Ми – єдина країна в Європі, чиї війська б’ються з російською армією. Ми платимо дуже високу ціну”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування