Найважливіші цифри і цитати четверга, 10 листопада


Найважливіші цифри і цитати четверга, 10 листопада

Найважливіші цифри і цитати четверга, 10 листопада:

  • Мінекономіки ініціює зниження з 75% до 50% відрахувань до держбюджету від держпідприємств
  • «Єдине вікно» вже пропустило понад 21 тисячу декларацій

В АМКУ повідомили, скільки українці минулого року переплатили комісії за компослуги

“Необхідність проведення зазначеного дослідження пов’язана з численними зверненнями, які отримують органи Антимонопольного комітету України від фізичних осіб щодо ситуації, яка склалася на ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги, коли установи банків або пошти утримують комісійну винагороду з населення при прийомі платежів відповідно до своїх тарифів, в той час як комісійну винагороду за прийом платежів від споживачів закладено в тариф”, – сказано в звіті.

ЄС порушив угоду про асоціацію з Україною, віддавши OPAL РФ – МЗС

“Ухвалення такого роду рішень без проведення попередніх консультацій з українською стороною є порушенням ст. 274 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка передбачає взаємне врахування сторонами потенціалу і можливостей енергетичної інфраструктури один одного”, – наголошується в повідомленні МЗС України.

Гройсман радить фармбізнесу не грати в дефіцит ліків

“Я хочу ще раз звернутися чітко до представників фармбізнесу, посередників на фармацевтичному ринку і попередити: якщо ви будете думати про те, що ви можете не виконувати рішення уряду, якщо ви думаєте про те, що ви зможете і далі залишати вдвічі дорожчіми ліки в Україні , як це було раніше, я попереджаю, що уряд, Держлікслужба, всі інші служби будуть дуже жорстко реагувати на такі дії з боку представників фармацевтичної галузі. Не ображайтеся”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Гонтарева придумала, як боротися з “української пристрастю”

“Пристрасть до готівки – це всеукраїнський тренд і величезна проблема нашої держави. Наша команда вирішила змінити цю ситуацію і втілити в життя проект Cashless economy”, – сказала вона.

Ложкін сказав, скільки потрібно грошей для запуску економіки

“Головна проблема економіки України – відсутність великих інвестиційних проектів… Нам необхідні дуже великі вливання в економіку. Інвестиції в $1 млрд нам не допоможуть”, – сказав голова Національної інвестиційної ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування