Nissan планує створити бюджетний електромобіль


Nissan планує створити бюджетний електромобіль

На конференції Energy for Tomorrow, що пройшла в Парижі, керівник концерну Renault-Nissan Карлос Гон поділився планами створення нового бюджетного електромобіля вартістю близько $7-8 тис. Нагадаємо, що про розробку даною компанією електромобіля початкового класу стало відомо ще на початку зими поточного року.

Основною причиною зниження передбачуваної цінової планки новинки стали незадовільні продажі електромобіля Venucia e30. Під цією назвою ховається адаптація популярної моделі Nissan Leaf, яка зараз продається на ринку Китаю за ціною близько $37 тис. Природно, мало кого можна привернути таким цінником, тож обсяг продажів цієї моделі торік склав всього 1273 штуки.

Після невдачі на потенційно цікавому для компанії азіатському ринку в Renault-Nissan задумалися про зниження вартості майбутнього електромобіля до $10 тис., бо саме такі машини користуються найбільшим попитом в Китаї. Цікаво, що спочатку планувалося, що рівня в $7-8 тис. новий бюджетник досягне після застосування дотацій на придбання екологічно чистих машин, проте в ході розробки творцям вдалося знизити передбачувану повну вартість до цієї позначки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування