Стало відомо, коли НБУ завершить впровадження BankID


Стало відомо, коли НБУ завершить впровадження BankID

Національний банк України завершить другий етап реалізації проекту BankID в 2018 році. Про це повідомив керівник проектів та програм управління стратегії та реформування банківського сектора НБУ Валерій Майборода.

Майборода нагадав, що до проекту вже приєдналися банки – Ощадбанк, Перший український міжнародний банк, Укрсоцбанк – і портали з надання адміністративних послуг – портал Міністерства юстиції, Єдиний державний портал адміністративних послуг, портал iGov (розроблений ПриватБанком) і офіційний портал жителів Львова.

Заявки на приєднання подали ОТП Банк, Альфа-банк, УкрСиббанк, Радабанк і банк «Восток».

Система BankID дозволить українцям користуватися адміністративними послугами онлайн. Щоб отримати довідку або подати документи на оформлення паспорта, не потрібно буде йти в відповідну інстанцію. Досить пройти онлайн-ідентифікацію за допомогою пароля до інтернет-банкінгу і скористатися необхідним державним сервісом.

Раніше повідомлялося про те, що НБУ узаконив BankID. Національний банк затвердив порядок роботи BankID. У постанові №378 від 30 серпня 2016 прописані умови та механізм підключення банків до системи електронної ідентифікації громадян, створення якої ініціювали в НБУ. Також в документі позначена структура BankID і врегульовано порядок взаємодії банків з системою та суб’єктами надання адміністративних послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування