У жовтні сторінки OLX переглядали 4 млрд. разів


У жовтні сторінки OLX переглядали 4 млрд. разів

Жовтень демонстрував рекордні показники відвідуваності сервісу OLX. За тиждень сторінки ресурсу переглядали понад 1 млрд. разів. За результатами місяця OLX вийшов на новий рекорд – 4 млрд. переглядів сторінок у місяць. Попередній рекорд – 3 млрд. переглядів – був зафіксований у лютому 2016 року.

Частіше за все користувачі проглядали розділи про продаж одягу, взуття, дитячих товарів, електроніки, а також транспорту. Шукали оголошення про продаж сезонних речей – курток, чобіт, черевиків, а також китайського планшету Jeka JK. Як завжди, вирізняються в цьому плані користувачі iOS пристроїв. У них на перших місцях у пошуку смартфони Apple – iPhone 6, iPhone 5 та iPhone 5s.

Понад 75% переглядів сторінок приходиться з мобільних пристроїв. Станом на кінець жовтня кількість завантажень безкоштовного мобільного додатка OLX перевищило 8 млн. (Android – 5 947 806 завантажень, iOS – 2 076 350; Windows Phone – 138 тис.).

Число активних оголошень на OLX складає 11,9 млн. Більшість із них – продажі споживчих товарів – одягу, взуття, дитячих товарів, електроніки, товарів для дому та відпочинку. У місяць база OLX поповнюється більш ніж на 3 млн. нових оголошень. За оцінками аналітиків OLX, число унікальних користувачів в Україні перевищує 8 млн. осіб на місяць.

OLX (раніше Slando) — сервіс оголошень №1 в Україні. Українська база майданчика налічує понад 11 млн. оголошень і щомісяця поповнюється більш ніж на 3 млн. нових пропозицій. У середньому нове оголошення публікується кожну секунду. Ресурс входить в топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців за даними компанії Gemius (Fusion панель, вересень 2016). Кожен другий інтернет-користувач з України відвідує сервіс щонайменше один раз на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:OLX
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування