Іран нарощує обсяги видобутку нафти


Іран нарощує обсяги видобутку нафти

Іран планує до 2020 року наростити видобуток нафти до 5,7 мільйона барелів на добу, повідомив заступник міністра нафти з міжнародних питань і комерції Ірану Амір Замані Нійя, виступаючи на нафтогазовій конференції.

“Видобуток нафти досягне 5,7 мільйона барелів на добу”, – сказав заступник міністра, говорячи про плани Ірану щодо розвитку нафтової галузі до 2020 року.

В кінці вересня ОПЕК на неформальній зустрічі в Алжирі погодила обмеження видобутку в діапазоні 32,5-33 мільйона барелів нафти на добу, проте за конкретними лімітами для кожної з країн організації поки домовленостей немає. Остаточне рішення має бути прийнято на офіційній зустрічі ОПЕК 30 квітня в Відні.

В середині жовтня міністр нафти Ірану Біжан Зангане заявив, що розраховує, що ОПЕК домовиться про замороження видобутку нафти в листопаді. Раніше виконавчий директор Національної іранської нафтової компанії (NIOC) Алі Кардор вже заявляв, що Іран досяг рівня видобутку нафти в 4 мільйони барелів на день. Таким чином, країна досягла досанкційного рівня видобутку “чорного золота”, який становив трохи більше 4 мільйонів барелів на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування