В Африці запущено ще один мобільний гаманець


В Африці запущено ще один мобільний гаманець

Нігерійська міжбанківська система розрахунків спільно з низкою банків запускають мобільну платіжну систему mCash.

Вона буде працювати на базі USSD-запитів. Користувачі зможуть оплатити покупки в великих магазинах за допомогою коду. Їм не потрібен смартфон із спеціальною технологією передачі даних. Досить звичайного мобільного телефону. Послуга автоматично доступна більш ніж 28 млн вкладникам нігерійських банків.

Центробанк Нігерії підтримує розвиток безготівкових платежів протягом багатьох років. Проте, існує низка проблем, які заважають повністю відмовитися від готівки. Серед них – високі витрати на інфраструктуру. Торговцям невигідно встановлювати POS-термінали. Тому банки вирішили створити систему платежів з мінімальними вимогами до устаткування.

Усі транзакції в mCash відбуватимуться миттєво. При цьому необов’язково, щоб рахунок продавця і покупця були відкриті в одному банку. Покупець просто вводить суму платежу і спеціальний код, після чого гроші з його банківського рахунку пеказуються на рахунок торговця.

Нещодавно платіжна система Visa запустила в Африці мобільний гаманець, який працює на основі QR-кодів. До кінця року до сервісу підключаться 33 африканські країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування