ЧАЕС накриють на півроку раніше, ніж планувалося


ЧАЕС накриють на півроку раніше, ніж планувалося

Новий безпечний конфайнмент (НБК) буде споруджено над енергоблоком №4 ЧАЕС на півроку раніше, ніж передбачалося початковим планом.

Про це на круглому столі “30 років об’єкту “Укриття” розповів заступник керівника проекту “Новий безпечний конфайнмент” з технічного напрямку Сергій Дерюга.

НБК мав бути насунений у червні 2017 року, проте ми розпочнемо цей план раніше. Це рішення (Компанії – ред.) Novarka”, – сказав Дерюга, не коментуючи його причини.

Разом з тим, в ході круглого столу стало відомо, що реалізацію частини проекту було вирішено перенести “до виникнення необхідності в ньому”.

“Було вирішено, що система дезактивації внутрішніх поверхонь обшивки арки не буде потрібна в процесі експлуатації. Це було вирішено у 2013 році”, – прокоментував Дерюга.

За його словами, в ході будівництва були змонтовані рейки для установки платформи з обладнанням дезактивації, яка може бути проведена “за необхідності”.

“Можливість установки збережена, однак розрахунки показали, що нержавіючу сталь буде складно забруднювати”, – наголосив Дерюга.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування