Оман готовий скоротити видобуток нафти в рамках угоди з ОПЕК


Оман готовий скоротити видобуток нафти в рамках угоди з ОПЕК

Найбільший нафтовиробник на Близькому Сході за межами ОПЕК Оман готовий піти на скорочення видобутку нафти на 5-10% у разі досягнення відповідних домовленостей нафтовидобувними країнами.

Про це повідомив в понеділок журналістам в кулуарах нафтогазової виставки ADIPEC міністр нафти і газу Оману Мухаммед Хамад аль-Румхі.

“В першу чергу, ми виступаємо за скорочення нафтовидобутку і досягнення угоди між нафтовиробниками про це, в такому разі Оман готовий скоротити видобуток на 5-10%, другий варіант для нас – це заморозка”, – зазначив міністр.
За його словами, навіть досягнення угоди про заморожування нафтовидобутку буде перемогою, інакше постраждають самі нафтовидобувні країни.

ОПЕК на неформальній зустрічі в Алжирі 28 вересня погодила обмеження видобутку в діапазоні 32,5-33 мільйона барелів нафти на добу, проте за конкретними лімітами для кожної з країн організації поки що домовленостей немає.

Остаточне рішення має бути прийнято на офіційній зустрічі ОПЕК, яка відбудеться 30 листопада у Відні. Організація розраховує на приєднання до заходів щодо стабілізації ринку низки інших нафтовидобувних країн, перш за все Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування