Ціни на нафту зростають після падіння в п'ятницю


Ціни на нафту зростають після падіння в п'ятницю

Brent подорожчала до $46,01 за барель, WTI – до $44,57 за барель.

Ціни на нафту відкривають тиждень в зеленій зоні.

“До 6:50 вартість січневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent піднімалася на 0,94% – до 46,01 долара за барель, ціна грудневих ф’ючерсів на нафту марки WTI – на 1,13%, до 44,57 долара за барель”, – йдеться в повідомленні. Зазначається, що разом з тим на ринку домінують негативні настрої. Інвестори скептично ставляться до анонсованої угоди між країнами ОПЕК і Росією щодо обмеження видобутку нафти.

Планується, що документ може бути підписаний на майбутньому саміті в листопаді країн картелю. Однак, цілий ряд моментів, як і раніше, залишається неузгодженим. “Досягнення домовленостей щодо деталей для кожної з країн все ще залишається складним завданням”, – відзначають аналітики Barclays.

Наприкінці вересня ОПЕК на неформальній зустрічі в Алжирі погодила обмеження видобутку в діапазоні 32,5-33 мільйонів барелів нафти на добу, проте по конкретним лімітам для кожної з країн організації домовленостей поки немає.

Остаточне рішення має бути прийнято на офіційній зустрічі ОПЕК 30 листопада у Відні. Крім того, тиск на нафтові ціни чинить зростання бурової активності в США. Так, згідно з даними американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes, за підсумками що завершився 4 листопада робочого тижня, число бурових установок у США зросла на 12 одиниць, або на 2,1%, до 569 одиниць.

Кількість нафтових бурових установок зросла на 9 одиниць, або на 2%, до 450 штук. Число газодобувних установок збільшилася на 3 одиниці, або на 2,63%, і склало 117 штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування