Гройсман обіцяє змінити пенсійну систему


Гройсман обіцяє змінити пенсійну систему

Уряд працює над тим, щоб змінити пенсійну систему країни, зробити її справедливою та наповнити ресурсом.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Ми сьогодні думаємо дуже серйозно над самою пенсійною системою. Вона є несправедлива і досить серйозно популістськи сформована. Це дало нам величезні виклики”, – зазначив Гройсман.

“Наступний наш крок – це змінити пенсійну систему країни, зробити її справедливою та наповнити її ресурсом”, – заявив прем’єр-міністр.

Сьогодні при 250 млрд грн загального Пенсійного фонду, його дефіцит на наступний рік складає 156 млрд грн.

До такої ситуації призвели багаторічний популізм політиків, коли вважали за потрібне друкувати кошти і роздавати громадянам по 1000 грн для того, щоб сподобатися.

“З року в рік політики, які приходили по довірі людей, замилювали очі і загострювали проблему”, – зазначив прем’єр-міністр.

Уряд робить перший крок у напрямку забезпечення справедливої пенсії в Україні та підвищує мінімальну пенсію з 1 грудня на 10%.

“Звичайно, це дуже мало, але це конкретний ресурс, який ми можемо наповнити при тому дефіциті, щоб віддати людям”, – зазначив Гройсман.

Крім того, мільйони громадян в країні не платять внески у Пенсійний фонд.

“Це справедливо? Пенсіонер, який знаходиться на мінімальній пенсії, все життя працював на те, щоб зробити свій страховий стаж і отримати цю пенсію. А є ті, які не платять ні копійки в Пенсійний фонд, але завтра прийде до Пенсійного фонду, як за святою водою, щоб отримати пенсію. Це теж величезна проблема. В Пенсійний фонд платити повинна вся країна”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Він підкреслив, що система повинна бути здатною зробити пенсіонерів самодостатніми хоча б на мінімальному рівні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування