Експерт розповів, чи подорожчають сири до кінця року


Експерт розповів, чи подорожчають сири до кінця року

До кінця поточного року вітчизняні сири подорожчають на 10%.

Таку думку висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Головна причина подорожчання вітчизняних сирів – це різке подорожчання молочної продукції в Україні. Збільшення ціни на молоко пов’язане з сезонним скороченням кількості молока у зв’язку з масовим забоєм корів, яких просто невигідно стає годувати», – зазначив експерт.

За словами О.Дорошенка, зараз ми маємо незначну різницю в ціні між українськими та імпортними сирами, яка досягає близько 20%, що вже змушує українських виробників скорочувати виробництво або здешевлювати його, випускаючи менш якісний сир. У наступному році, коли вітчизняні сири подорожчають на 10%, вітчизняні виробники опиняться в критичній ситуації, бо різниця в ціні між українським і польським сиром складе всього 10 гривень на кілограмі і українці, знаючи, що польський сир є більш якісним, просто перестануть купувати вітчизняний продукт.

В цілому експерт упевнений, що імпортні сири найближчим часом не подорожчають, якщо українська гривня різко не обвалиться відносно євро, однак подорожчання вітчизняної продукції – неминуче.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua