Найближчим часом ціна на курятину впаде на 3-5% - експерт


Найближчим часом ціна на курятину впаде на 3-5% - експерт

Ціни на м’ясо в Україні найближчим часом знизяться. Курятина подорожчає на 3-5%, свинина і телятина – на 0,5% -1% за кілограм.

Таку думку висловив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«Найближчим часом ціна на неї впаде на 3-5%, ціна на свинину і телятину зменшиться на 0,5-1%. Основною причиною зниження ціни стане наповнення українського ринку більш дешевим імпортним продуктом», – сказав експерт.

О.Дорошенко також повідомив, що на українському внутрішньому ринку помітні ознаки стабілізації цін.

«На даний момент ціни на м’ясо стабілізувалися. Ціни на свинину і телятину в Україні за останній час впали на 1-2 гривні. Таке здешевлення зумовлено великою конкурентністю даного ринку», – зазначив експерт.

За словами О.Дорошенка, незважаючи на те, що за три квартали поточного року в Україні вдалося переробити на 2,5% більше свинини, що на 8,4% більше м’яса птиці і на 4,7% більше яловичини, ніж за весь 2015 рік, українці не стали купувати більше м’яса. Також він уточнив, що за вказаний період часу велика частина якісного м’яса йшла на експорт і не потрапляла на внутрішній ринок.

Нагадаємо, споживчі ціни в Україні у вересні зросли порівняно з попереднім місяцем на 1,8%, а з початку року на 6,4%, повідомляє Державна служба статистики. За цими даними, на споживчому ринку у вересні порівняно з серпнем поточного року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,3%. На 0,5-0,3% підвищилися ціни на молоко і молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, масло, сало, рис, яйця, соняшникову олію, хліб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування