Частка ОС Android на ринку смартфонів досягла рекордних 87,5%


Частка ОС Android на ринку смартфонів досягла рекордних 87,5%

Фахівці аналітичної компанії Strategy Analytics узагальнили статистику ринку мобільних ОС за третій квартал поточного року. За їхніми підрахунками, за рік поставки зросли з 354,2 до 375,4 млн штук, тобто на 6%. До речі, їхні колеги з IDC наводять дещо інші дані.

Якщо вірити звіту Strategy Analytics, апаратів з ОС Android було випущено 328,6 млн. штук, що відповідає 87,5% всіх постачань. Це новий рекорд – з кожних 10 смартфонів, відвантажених у третьому кварталі, тільки один використав відмінну від Android операційну систему. Для порівняння, роком раніше цей показник становив 84,1%.

На другому місці знаходиться iOS. За рік поставки смартфонів iPhone впали на 5,2% – до рівня 45,5 млн штук, що призвело до зменшення частки з 13,6% до 12,1%.

У своїх попередніх звітах Strategy Analytics окремо виділяла ОС BlackBerry, Windows Phone і Tizen, але зараз це недоцільно. Навіть разом узяті вони займають якихось 0,3%, що в абсолютному вираженні відповідає 1,3 млн поставлених на ринок пристроїв. До речі, рік тому таких смартфонів було поставлено 8,2 млн штук.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування