У Ford розповіли про автомобільні системи безпеки наступного покоління (відео)


У Ford розповіли про автомобільні системи безпеки наступного покоління (відео)

Компанія Ford представила передові системи безпеки і допомоги водієві при русі, які будуть впроваджені на комерційних автомобілях протягом двох років.

Одна з розробок носить назву Cross Traffic Alert with Braking. Вона покликана підвищити безпеку виїзду з парковку заднім ходом. Використовуючи датчики і камери, система ідентифікує об’єкти, скажімо, пішоходів або інші машини, позаду автомобіля, і видає попередження у разі можливості наїзду або зіткнення. Якщо водій не реагує ніяк, автоматично активуються гальма.

Вдосконалений паркувальний автопілот допоможе автомобілістам здійснити паралельну або перпендикулярну парковку. При цьому не доведеться докладати жодних зусиль — машина сама зможе керувати рульовим колесом, акселератором, гальмом і трансмісією.

Ще одна нова система — Evasive Steering Assist. Вона покликана допомогти уникнути зіткнення, коли недостатньо місця для гальмування. Система покладається на радар і камери для ідентифікації об’єктів, які на шляху прямування сповільнюються або є нерухомими. Комплекс допомагає уникнути аварії за рахунок перестроювання в інший ряд або виїзду на узбіччя.

Нарешті, система Wrong-Way Alert використовує фронтальну камеру і дані навігаційного комплексу для попередження водія про рух проти потоку — наприклад, під заборонний знак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування