Щорічна Конференція FinRetail 2016, знову збирає в Києві тих, хто визначає сьогодення і формує майбутнє галузі!


Щорічна Конференція FinRetail 2016, знову збирає в Києві тих, хто визначає сьогодення і формує майбутнє галузі!

Технологічний прогрес наступає на позиції банків: платежі, розрахунки та кредитування перестали бути суто банківським бізнесом. Кожен день нові компанії і start-up проекти «віднімають» у банків частку ринку.

Відсутність змін сьогодні – означає поступове вимирання завтра. Тому у фокусі Конференції FinRetail 2016 інновації, технології, а також нестандартні бізнес рішення, які допоможуть банкам зберегти і посилити позиції.

Приходьте на FinRetail 2016 щоб дізнатися, яким буде найближче майбутнє банків та фінансового роздрібного бізнесу.

Ключові питання Конференції:

1. Мобільні додатки та мобільні відділення – майбутнє, яке стало сьогоденням.

2. Як поєднати фінанси і Life Style;

3. Чи варто кредитувати в кризу: Вартість ризику;

4. Чи є в Україні клієнти сегменту Affluent. Де їх шукати. Чим український ринок відрізняється від європейського на прикладі Латвії (Рига);

5. Чи зможе технологія блокчейн стати повноцінною альтернативою Visa та MasterCard?;

6. Синергія між банківським рітейлом і сферами торговлі та послуг: як це працює;

7. Погляд на інновації з боку регулятора ринку;

8. Глобальні тренди та бізнес моделі на ринку e-commerce, mPosіи новітні технології еквайрингу.

9.Транзакційний банкінг, грамотне управління грошовими потоками.

Під час конференції FinRetail 2016 можна буде провести тест-драйв першого в Україні віртуального відділення банку – (VTM) SMART Branch від компанії РЕНОМЕ-СМАРТ: перші пілотні проекти спільно з банками будуть представлені вже на початку 2017 року.

 • доповідей і 2 дискусійні панелі. Практичні кейси, можливість прямого діалогу, а також неформальне спілкування в професійному середовищі – це конференція FinRetail 2016.*
 • Робота конференції розділена на три тематичні блоки.

  Перший — огляд українського ринку фінансових послуг: карти, платежі, кредитування.

  Ми обговоримо як змінилася поведінка споживачів фінансових послуг, можливі сценарії розвитку ринку фінансових послуг після кризи. На чому заробляють банки (співвідношення кредитних і комісійних доходів), найприбутковіші сегменти роздрібного бізнесу сьогодні і завтра. Що нового готує регулятор.

  «Фінансовий сектор. Завтра не буде як вчора», – тема виступу Сергія Бондаренко, Technology & Digital Consultant, «Deloitte & Touche»;

  «Інновації в платежах: час діяти. Погляд НБУ», – Сергій Шацький, Директор Департаменту роздрібних платежів, НБУ;

  «Найприбутковіші сегменти роздрібного бізнесу», – Дмитро Яковлєв, Заступник Голови Правління Форвард Банк;

  «Кредитні карти як основний драйвер прибутковості роздрібного бізнесу банку” – Олексій Пузняк, Віце-президент, керівник Управління роздрібних продуктів, Альфа-Банк Україна

  «Мережа банківських відділень в найближчому майбутньому: центр витрат чи продажів?», – Микола Чумак, генеральний директор і засновник IDNT.

  Другий блок: «Інноваційні технології на службі роздрібного бізнесу банків: які можливості і загрози вони несуть?

  «Діджіталізація: вплив на платіжну екосистему і формування споживчої поведінки» – Андрій Щербина, Director, Emerging Products & Innovation, Visa;

  «Глобальні тренди і бізнес моделі на ринку електронної комерції», – Олександра Воропаєва, Strategic Finance Director, Banq;

  «Транзакційний банкінг: грамотне керування грошовими потоками» – Дмитро Зарахович, UaPay

  «Нове середовище для обертання гривні майбутнього», – Сергій Федотов, Партнер «AtticLab»;

  «Перші в Україні відділення самообслуговування – майбутнє стає сьогоденням», – Павло Скіть, Business Development Manager, РЕНОМЕ-СМАРТ;

  Третій блок – маркетинговий, продаж фінансових продуктів. В цій секції – кращі стратегії маркетингу на прикладі практичних кейсів: як найлегше достукатися до клієнта, які перспективи кредитування, продукти, затребувані зараз серед споживачів.

  «Де шукати заможних клієнтів в кризу?», – Олексій Александров, доктор економічних наук, MBA, старший віце-президент, Norvik Banka;
  «Як об’єднати фінанси і Life Style», – Артур Атабекян, засновник і президент Eqvilibria;

  «Синергія між банками та рітейлом», – Антон Шаперенков, Генеральний директор, MAXIcard;

  «Як залучити нового клієнта в фінансовий сектор?», – Валерія Бобкова, комерційний директор Фінлайн;

  В рамках конференції FinRetail 2016 пройдуть дискусійні панелі з найбільш актуальних тем за участю лідерів фінансового ринку і представників Нацбанку.

  Руслан Кравець з Управління стратегії та реформування банківської системи НБУ візьме участь в дискусійній панелі «Cashless – вже тренд або тільки мрія»: глибина проникнення сashless в сферу послуг (комунальні послуги та державні послуги), розрахунки в торгівлі, перешкоди і можливості.

  Серед учасників дискусії – лідери роздрібного бізнесу: Антон Косторніченко, сервіс iPay.ua; Олексій Пузняк, «Альфа Банк»; Володимир Кирушко, «Райффайзенбанк Аваль» та IT-бізнесмен Ігор Горін; модератор дискусії – Андрій Поддерьогін, начальник управління платіжних систем і інструментів «Ощадбанку».

  Інша дискусія буде присвячена трансформації банків при переході до стратегії digital: можливості, обмеження та бар’єри. Зміна бізнес-моделей: скільки у банків є часу на digital трансформацію і перехід в дистанційні канали із застосуванням карткових технологій обслуговування.

  Більш детально ознайомитися з програмою конференції FinRetail 2016, тематикою виступів і переліком спікерів, а також зареєструватися для участі, можна по этой ссылке.

  Партнерами Конференції стали такі відомі компанії: РЕНОМЕ-СМАРТ, NCR, UaPay, Banq, Перший діловий канал, Асоціація українських банків, Клікобіліе, Мінфіну, Finance.UA, журнал Фуете, Простобанкір, PaySpaceMagazine.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Дивись також
  Весь ринок:Фінтех і Картки
  Все, що ми знаємо про:БАНКИНГ КЛАС
  В Контексті Finance.ua
  Опитування