Гройсман пояснив, звідки у чиновників мільйони і чому вони не в банках


Гройсман пояснив, звідки у чиновників мільйони і чому вони не в банках

Банківська система України демонструє надійність, що є позитивним сигналом в тому числі для українських громадян, які можуть розміщувати в банках свої заощадження.

 Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на питання про те, чому безліч українських чиновників, які задекларували свої доходи, не розміщують гроші на банківських депозитах.

«Що стосується того, де знаходяться кошти… Це був такий загальнонаціональний тренд, коли банківська система була в занепаді. Сьогодні можемо сказати, що в 2016 році банківська система досить надійна. Це позитивний сигнал», – сказав Гройсман.

Також, за словами прем’єр-міністра, ділове минуле людей, які прийшли до влади з бізнесу, пояснює їхні доходи і фінансовий стан і одночасно дозволяє їм бути фінансово незалежними.

«Не треба всіх мазати однією фарбою. Є люди, які прийшли до влади, але до цього працювали в бізнесі. Зрозуміло, що у них є певні доходи, – сказав він. – Я з 1995 року по 2005 рік працював в бізнесі і заробив свої статки. І слава Богу, у мене була можливість стати фінансово незалежним. І це дає мені можливість бути фінансово незалежним і далі».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування