Прем'єр вважає, що Укрзалізниці вигідніше купувати власні вагони


Прем'єр вважає, що Укрзалізниці вигідніше купувати власні вагони

Укрзалізниці було б вигідніше купувати вагони вітчизняного виробництва, оскільки вони якісні та значно дешевші.

Таку думку висловив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час відвідання Дарницького вагоноремонтного заводу, що є філією ПАТ «Укрзалізниця», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я сьогодні запитав у керівництва Укрзалізниці про те, наскільки вартість наших вагонів відрізняється від закордонних. Удвічі. Наш вагон, який є достатньо якісним, удвічі дешевший, ніж той, який продають за кордоном», – сказав Гройсман.

Він також наголосив на важливості того, що в процесі будівництва вагона використовується український метал, праця українців – «ваша праця, а разом з вами працюють металурги та інші підприємства».

«А для нас зараз найголовніше завдання – створити нормальний продукт і нормальні робочі місця, щоб людина могла прийти на роботу, попрацювати та отримати нормальну заробітну плату», – сказав глава уряду.

Він відзначив ефективність Дарницького вагоноремонтного заводу, де не лише ремонтують вагони, які є в Укрзалізниці, а й виробляють нові, які можуть як використовуватися в Україні, так і продаватися за кордон.

За його словами, вже наступного року в Україні має бути виготовлено близько 800 вагонів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування