Світові інвестиції в компанії фінансових технологій у 2016 р. можуть перевищити $30 млрд - експерти


Світові інвестиції в компанії фінансових технологій у 2016 р. можуть перевищити $30 млрд - експерти

Загальносвітовий обсяг інвестицій в компанії фінансових технологій за підсумками 2016 року може перевищити $30 млрд, повідомили в фінтех-холдингу ID Finance (торгові марки MoneyMan і AmmoPay) з посиланням на дані компанії Emery Capital.

“За даними Emery Capital (управляє венчурними інвестиціями в технологічні стартапи), світовий обсяг інвестицій в фінтех-компанії в 2015 році склав близько $20 млрд, а за 6 місяців 2016 року в компанії фінансових технологій було інвестовано близько $13 млрд, – сказав гендиректор ID Finance Борис Батін. – У Emery Capital чекають, що за підсумками 2016 року загальний обсяг інвестицій може перевищити $30 млрд”.

В даний час в фінтех-індустрії активно розвиваються напрямки платежів, управління активами, “великих даних” (big data) і деякі інші. Також експерти вважають, що все більш перспективними стають проекти, що використовують у сфері фінансів технології штучного інтелекту і машинного навчання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування