Стало відомо, скільки грошей переказано з початку року в Україну з-за кордону


Стало відомо, скільки грошей переказано з початку року в Україну з-за кордону

З початку року за допомогою систем переказу коштів в Україну з-за кордону було переказано 1,875 млрд доларів.

Про це заявив директор департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Сергій Шацький, передає прес-служба регулятора.

Він зазначив, що згідно з попередніми даними за дев’ять місяців 2016 року кількість активних платіжних карток зросла до 31,14 млн штук.

“Також продовжує збільшуватися кількість терміналів і торговців, що надають можливість розрахуватися за товари/послуги безготівковими – 207,3 тисяч штук і 139,1 тисяч штук відповідно”, – сказав директор департаменту платіжних систем.

Шацький також повідомив, що протягом дев’яти місяців цього року на території України надавали послуги 37 систем переказу коштів, з яких 22 системи, створені резидентами, і 15 систем, створених нерезидентами.

“За попередньою інформацією з початку 2016 року з допомогою всіх цих систем перераховано в Україну – 1,875 млрд доларів (в еквіваленті) за межі України – 268 млн доларів; в межах України – 2,574 млрд доларів”, – сказав він.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко 17 жовтня продовжив санкції стосовно росіян і російських компаній і водночас розширив список осіб, які підпадають під санкції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування