Microsoft: до атак на Windows причетні російські хакери, які атакували і Клінтон


Microsoft: до атак на Windows причетні російські хакери, які атакували і Клінтон

За інформацією компанії, йдеться про невеликі хакерські атаки з використанням адресних фішингових листів, за якими стоїть угрупування Strontium, також відоме як Fancy Bear і APT 28.

 Microsoft також повідомляє, що 8 листопада буде представлена програма, яка покликана захистити Windows від подібних атак.

 Про уразливості Windows в кінці жовтня повідомив головний конкурент Microsoft, компанія Google. У повідомленні Microsoft зазначається, що такий крок з боку Google піддав ризику клієнтів компанії. Деякі фахівці з кібербезпеки стверджують, що угруповання Strontium працює на російську військову розвідку і відповідальне за злом електронних листів Демократичної партії.

Інформація про атаки на сервери американських політиків з’явилася влітку цього року. У липні ЗМІ повідомили, що хакерам, пов’язаним з російською владою, вдалося зламати комп’ютерну програму, яка використовувалася виборчим штабом кандидата в президенти США Хілларі Клінтон. У вересні спецслужби Великобританії повідомили про те, що російські хакери намагалися атакувати сайти уряду і телекомпаній Сполученого Королівства. Російська влада заперечує зв’язок з хакерськими атаками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування