Залишки коштів на рахунках Держказначейства України в жовтні зросли на 17,8%


Залишки коштів на рахунках Держказначейства України в жовтні зросли на 17,8%

Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку (ЄКС) після скорочення у вересні на 43,3%, або на 10,29 млрд грн, у жовтні збільшилися на 17,8%, або на 2,39 млрд грн, і на початок листопада становили 15,87 млрд грн, повідомила Державна казначейська служба України (ДКСУ).

Згідно з її даними, досягнутий рівень у 2,7 раза нижче за показник річної давності, проте який на 87,2% перевищує аналогічний показник 2014 року.

Відповідно до даних Нацбанку, залишок коштів на кореспондентських і транзитних рахунках банків у жовтні скоротився на 3,8%, або на 1,63 млрд грн, – до 41,02 млрд грн.

Окрім гривневих коштів, уряд також має валютні. Зокрема, 29 вересня Мінфін повідомив про отримання $1 млрд від розміщення єврооблігацій під гарантії США.

Згідно з даними Держказначейства, на 1 липня загалом на його рахунках у НБУ було 40,25 млрд грн, зокрема на ЄКС – 18 млрд грн, тоді як на початок цього року – відповідно 33,4 млрд грн та 9,02 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування