Україна планує за півтора роки збільшити видобуток вугілля в два рази - Міненерго


Україна планує за півтора роки збільшити видобуток вугілля в два рази - Міненерго

Україна планує за наступні півтора роки збільшити видобуток вугілля вдвічі.

Про це повідомила прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості на своїй сторінці в Facebоok з посиланням на слова профільного міністра Ігоря Насалика. «За півтора роки ми плануємо вдвічі збільшити видобуток вугілля в Україні», – сказав Насалик під час зустрічі з керівниками профспілок та керівниками вугледобувних підприємств, для яких він представив програму реформування вугільної галузі.

Також міністр запевнив, що вся заборгованість по зарплаті перед гірниками державних шахт буде погашена до 1 січня 2017 року. «Міненерговугілля виконало свої зобов’язання за рішенням спільно з народними депутатами питань щодо виплати заробітної плати, в той же час ми очікуємо від шахтарів виконання їхніх зобов’язань щодо збільшення видобутку вугілля», – зазначив Насалик.

Міністр також згадав про системні проблеми галузі, наприклад, такі як нецільове використання коштів, значні витрати на управлінський апарат, розтрати на тендерних закупівлях, реалізація вугілля через посередників та ін.

На його думку, усунувши ці проблеми, галузь зможе додатково отримати близько одного мільярда гривень, які будуть використані для модернізації шахт (від 12 до 15 об’єктів) та пуску нових лав.

Міністр пообіцяв врахувати пропозиції трудового колективу шахт стосовно програми реформування, яку він представив.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування