Топ-5 незвичайних вакансій жовтня


Топ-5 незвичайних вакансій жовтня

У жовтні найбільше вакансій портали пошуку роботи фіксували серед робочих спеціальностей.

Оператор чистоти

На таку вакансію шукають кандидатів у столичному рибному магазині. За 4,5 тис. грн на місяць пропонують стежити за дотриманням санітарно-гігієнічних норм у магазині за гнучким графіком. Кандидати мають бути не молодші за 21 і не старші за 35 років. Серед основних вимог – порядність і відповідальність.

Продавець вражень

Таку вакансію оголосили в інтернет-магазині, який продає сертифікати для подарунків-вражень. Платити продавцеві вражень обіцяють 7,5 тис. грн на місяць. Основне завдання – оформлювати замовлення на купівлю подарунків.

“Потрібно роздавати листівки та говорити з відвідувачами торговельного центру, презентувати ідеї для подарунків і працювати з відмовами”, – йдеться в оголошенні.

Маршал

8 тис. грн готові платити маршалові, який обслуговуватиме картинг-центр. Має знатися на змаганнях та обслуговуванні трас і машин. Кандидати повинні мати технічну освіту.

Агент з просування фільмів на кінофестивалі

На постійну роботу з окладом у 8 тис. грн на місяць шукають агента, який має досвід подання заявок на іноземні кінофестивалі. Також повинен уміти створювати субтитри або організовувати процес їх створення, складати стратегію просування стрічок на фестивалях.

Скаут-менеджер

У київському кадровому агентстві шукають скаут-менеджера на зарплату 10 тис. грн на місяць.

“Повинен шукати потенційних кандидатів для роботи за кордоном”, – йдеться в описі до вакансії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування